Ještědský krystal 2012

20. ročník Ještědského krystalu se konal v Liberci (Lidových sadech) ve dnech 11.-12. května 2012.

Členové klubu KKL

Bohuslav Šmejda člen KKL   od roku 1980 od roku 2002 místopředseda KKL a od roku 2006 režisér soutěže Ještědský krystal
Bohuslav Šmejda člen KKL od roku 1980 od roku 2002 místopředseda KKL a od roku 2006 režisér soutěže Ještědský krystal

Klub Kouzel Liberec

ČLENOVÉ KLUBU KKL
Přemek Rajdl
Štěpán Šmíd

Aleš Březina

Karel Riedl
Jiří Riedl

Bohuslav Šmejda
Miroslav Sluk

Lucie Svárovská

Jiří Novotný
František Jancovics
Tomáš Holý
Pavel Soukup

20. ročník se blíží

Vážení magičtí přátelé,

organizace jubilejního 20. Ještědského krystalu se blíží k samému závěru. Mám zajištěný přehlídkový nesoutěžní páteční večer, pod názvem " Retro magie ", kde se vám předvedou odvážní kolegové kouzelníci, kteří ze svých kouzelnických archivů opráší své úspěšné programy a nebo předvedou jejich částečné ukázky. Budete tak moci shlédnout kouzla i interprety, kteří 20 až 40 let nebyli k vidění na našich kouzelnických jevištích.

Mohl bych jmenovat, ale záměrně tak neučiním, abych Vás v pátek večer od 19.30 hod. mohl jenom překvapovat. Dále se mně podařilo po 15ti letech přemlouvání zajistit německého kouzelníka pana Karl Hanze Kaisera, který nás určitě překvapí a pobaví. Toho budeme moci spolu s jinými českými a zahraničními špičkovými kouzelníky shlédnout při  závěrečném sobotním " Gala show ".

Prodejní burza bude jako každým rokem  zastoupena minimálně pěti prodejci.  Dále Vám chci oznámit skutečnost, že letošní jubilejní 20. ročník bude zároveň "derniérou". A proto, kdo se chce osobně přijet rozloučit s naší soutěží, bude  upřímně vítán. K rozhodnutí mě vedou ekonomické důvody.

Těším se na soutěžící, kteří bez poplatku mohou předvést své soutěžní programy  (a zároveň soutěžit o finanční částky 3.000,- Kč, 2.000,- Kč a 1.000,- Kč ) před  odbornou porotou ve složení
PhDr. Jiří Pondělíček, PhDr. Alexander Gerič,  Stanislav Saldak a předseda Mgr. Petr Kravčík.  Zároveň se těším na všechny z vás, kteří prostě přijedete a svojí účastí  podpoříte tuto již 20 let trvající soutěž.

Myslím si, že ten kdo nebude přítomen  již od pátku přichází o spoustu zážitků.  Těším se na setkání a s kouzelnickým pozdravem " Hmatu zdar "

Přemek Rajdl

P.S. přebytečné ubytování bude stornováno ke dni 30.4.2012

Fotografie z Ještědského krystalu 2011

Rozpis KKL

S platností od 14. 3. 2013 do odvolání se nyní konají schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.

Kouzelnické karty

Soutěžní kategorie