Ještědský krystal 2012

20. ročník Ještědského krystalu se konal v Liberci (Lidových sadech) ve dnech 11.-12. května 2012.

Členové klubu KKL

Lucie Svárovská členka klubu KKL

Klub Kouzel Liberec

ČLENOVÉ KLUBU KKL
Přemek Rajdl
Štěpán Šmíd

Aleš Březina

Karel Riedl
Jiří Riedl

Bohuslav Šmejda
Miroslav Sluk

Lucie Svárovská

Jiří Novotný
František Jancovics
Tomáš Holý
Pavel Soukup

Magic Fest 2012

Vážení přátelé magie, kouzelníci a kouzelnice, kamarádi,
jistě ještě máte v paměti loňský ročník Magic festu v Uherském Hradišti, kterého se zúčastnila téměř stovka registrovaných účastníků... zhlédli jste zajímavá i zábavná kouzelnická čísla, podpořili jste vytvoření českého rekordu ve tvarování balónků a kouzelně se bavili při společenských večerech. Určitě se Vám vybaví také perfektní výkon Dany Morávkové, která nejenže skvěle moderovala celý galavečer, ale rovněž výborně asistovala při vystoupení Magic Alexe. Úžasný pěvecký výkon předvedla finalistka Česko-Slovenské Superstar Alžběta Kolečkářová a svým vtipným vystoupením diváky pobavila fenka Keisy s majitelkou Alenou Smolíkovou, které byly pro změnu finalistkami Talentmánie vysílané v televizi NOVA.

Kouzelnická přehlídka v Uherském Hradišti si získala značný mediální ohlas a desítky pochvalných reakcí jsme obdrželi i z Vašich řad. Díky Vašemu pozitivnímu hodnocení byl loňský Magic fest zařazen mezi nejlepší československé kouzelnické festivaly. Jsme velmi rádi, že díky tomuto úspěchu můžeme pokračovat v tradici oblíbených magických přehlídek, kterou před lety v Uherském Hradišti založil Jaroslav Hadaš.V dalším ročníku tedy chceme nejen udržet vysoce položenou laťku, ale tuto bychom samozřejmě chtěli i přeskočit. Věříme, že se nám to podaří i díky tomu, že svoji osobní účast na galavečeru potvrdila i jedna z největších hvězd francouzské magie - Xavier Mortimer, který přijede do České republiky vůbec poprvé. Kromě svého vystoupení by měl v Uherském Hradišti uspořádat také odborný seminář, o čemž v současné době jednáme. Dalšími hosty, kteří přislíbili účast na slavnostním galavečeru jsou Pepa Náhlovský a Petr Kotvald. Do čela odborné poroty zasedne Vám dobře známý PhDr. Alexander Gerič. Pro volné chvíle v srdci Slovácka pro Vás připravujeme velmi atraktivní páteční kouzelné setkání ve vinném sklepě, kde budete moci degustovat opravdu lahodná vína, domácí klobásy, koláčky a zazpíváte si s cimbálovou muzikou. Pokud budete mít zájem, můžeme Vám zajistit na sobotní odpoledne prohlídku města s odborným průvodcem. Po skončení slavnostního galavečera připravujeme After Magic Party, na které nebude chybět tradiční kouzelná tombola, bohatý raut a hudba.

Magic fest 2012 samozřejmě nelze uspořádat bez finanční podpory partnerů a sponzorů. V současné době s nimi stále jednáme, ale situace v ekonomice není dobrá, což potvrdí určitě další organizátoři kouzelnických festivalů. Proto jsme byli nuceni přistoupit k mírnému navýšení účastnických poplatků. V našem případě se jedná opravdu o malé navýšení pro členy ČMS o 100 Kč, pro nečleny o 200 Kč. Výhodou zaplacení účastnického poplatku je, že jsou do něj zahrnuty vstupenky na všechny akce, tj. páteční vystoupení pro MŠ a ZŠ, kouzelné posezení ve vinném sklepě, vstup na magický bazar, I. a II. soutěžní blok, vstupenka na slavnostní galavečer a After Magic Party, a také na odborný seminář. V rámci registrace získáte zdarma malý dárek – originální kouzlo, se kterým určitě okouzlíte nejednoho diváka. Pokud byste si chtěli zakoupit vstupenky jednotlivě, součet je mnohem vyšší než cena účastnického poplatku pro soutěžící a členy ČMS.

Z organizačních důvodů bychom Vás chtěli požádat, abyste s přihláškami nevyčkávali na poslední chvíli, ale pokud to bude možné, registrujte se již nyní, abychom mohli včas zajistit dostatečné množství ubytování, a také mohli aktuálně reagovat na prodej lístků. Aktuální informace o přípravách Magic festu 2012, který se uskuteční v Uherském Hradišti ve dnech 15. a 16. června 2012, budeme pravidelně přinášet na webových stránkách www.magicfest.eu, na Facebooku a také prostřednictvím webu Českého magického svazu.

Vážení přátelé magie, kouzelníci a kouzelnice, kamarádi, předem děkujeme za Vaši podporu, těšíme se na každého z Vás a doufáme, že Magic fest 2012 bude opět magickým zážitkem pro nás všechny, který si na Moravě kouzelně užijeme.

Přijměte, prosím, naše srdečné pozvání
Tým Magic festu 2012

REGISTRACE A REZERVACE VSTUPENEK NA WWW.MAGICFEST.EU

Fotografie z Ještědského krystalu 2011

Rozpis KKL

S platností od 14. 3. 2013 do odvolání se nyní konají schůzky Klubu Kouzel Liberec v Magickém Sklepení Přemka Rajdla každý čtvrtek od 19 hodin.

Kouzelnické karty

Soutěžní kategorie